Specjaliści w zaawansowanych systemach chłodniczych i klimatyzacyjnych Zadzwoń do nas! +48 71 354 56 24

Polityka ochrony danych osobowych

Do informacji na tej stronie zastosowanie ma artykuł 10 Ustawy o usługach dostarczanych w ramach społeczeństwa informacyjnego w Hiszpanii (LSSICE: Ley de Servicios de la Sociedad de Información de España)

Podmiot odpowiedzialny: AREA TRADERS SA

numer identyfikacji podatkowej: A58225798

Adres: C/. Valencia, 17-19. Nave 4. Polígono industrial "Can Oller" 08130 Santa Perpetua de Mogoda. Barcelona

Telefon: (34) 93 5748240

Ochrona danych osobowych
Dane o charakterze osobowym gromadzone są na tej stronie internetowej jedynie w celu świadczenia zamówionych usług i umożliwienia wystawienia faktur. Dane użytkowników będą administrowane przez AREA TRADERS SA w celu wystawienia faktur i przechowywane przez okres przewidziany w ustawie. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania dostępu do jego danych osobowych oraz ich zmiany, anulowania oraz sprzeciwu na drodze pisemnej na adres: AREA TRADERS SA en C/. Valencia, 17-19. Nave 4. Polígono industrial "Can Oller" 08130 Santa Perpetua de Mogoda (Barcelona).

Prawa autorskie i odpowiedzialność za treści
Zabrania się wykorzystywania zawartości tej strony, w szczególności tekstów, rysunków i kodu źródłowego, bez zezwolenia właściciela. Każde niedozwolone użycie będzie karane zgodnie z przepisami prawa cywilnego i karnego. Zgodnie z artykułem 17 Ustawy o usługach dostarczanych w ramach społeczeństwa informacyjnego w Hiszpanii (LSSICE: Ley de Servicios de la Sociedad de Información de España) właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treści innych stron internetowych, do których prowadzą odniesienia na stronie.

Uzupełnij aby pobrać cennik

* Pola oznaczone (*) są obligatoryjne.