Aktualności

AREA na targach Euroshop 2017 / 5 – 9 Marca 2017

Data rozpoczęcia: : 2017-01-26

Area Cooling Solutions na targach EuroShop 2017 w Düsseldorfie

Po sukcesie odniesionym na targach Mostra Convegno (Włochy) oraz targach Chillventa (Niemcy) firma Area Cooling Solutions zaprezentuje agregat skraplający i-cool CO2 na targach EuroShop w Düsseldorfie (Niemcy). Ten agregat podobnie jak i inne nowości przedstawimy Państwu w dniach 5 - 9 marca 2017.

Zastosowanie CO2 w przemyśle spożywczym

Wysoka wydajność i chęć rozwoju przyjaznych środowisku rozwiązań, takich jak użycie CO2 w chłodnictwie, gra coraz ważniejszą rolę w sektorze handlu detalicznego. Szczególnie w sektorze spożywczym, w którym urządzenia chłodnicze pracują nieprzerwanie, wydajność energetyczna i niezawodność stanowią kluczową rolę. Kompaktowa budowa agregatu i-cool CO2 i niski poziom hałasu dopełniają charakterystykę urządzenia i uzasadniają jego użycie we wspomnianym sektorze spożywczym.

EuroShop 2017 – Najważniejsze światowe targi handlu detalicznego

Jako ekspert w chłodnictwie i zaawansowanych technologiach HVAC, firma AREA Cooling Solutions weźmie udział w targach EuroShop, które odbywają się co trzy lata i których historia sięga ponad 50 lat.

Targi Euroshop skupiają siedem obszarów: Technologia przechowywania, Marketing POP, Oświetlenie, Handel wystawowy, Technologia żywności i zarządzania energią, Marketing wystaw i wydarzeń, Technologia handlu detalicznego. Ponad 2500 firm z 60 krajów w 16 halach stworzy okazję do przedyskutowania ukierunkowanych przyszłościowo rozwiązań i przedstawi innowacyjne produkty.

Międzynarodowy holding AREA Cooling Solutions – specjaliści w technologiach przyszłości w chłodnictwie i  klimatyzacji zaprezentuje swoje urządzenia na 19-tych targach EuroShop w Hali 15 na stoisku 15/G59. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie.