Aktualności

area cooling solutions prezentuje: seria iCOOL

Data:

iCOOL. Rozwój technologii inwerterowej.

Z ponad  4000 urządzeń działającymi w całej Europie od 2011 roku, seria iCOOL stała się wzorcem inwerterowych agregatów skraplających dla chłodnictwa komercyjnego.

Będąc liderem w dziedzinie technologii, nowa generacja G3 wprowadza innowacje dzięki zaawansowanej kontroli, płynniejszej pracy, większej efektywności energetycznej, a także wyższemu bezpieczeństwu jednostki oraz szybkiemu i łatwemu uruchomieniu, niezależnie od zastosowanego czynnika chłodniczego.

Aby obniżyć koszty obsługi i zaoszczędzić czas odwiedź Serenity, nasz system zdalnego sterowania i kontroli dla całej instalacji chłodniczej, zapewniający skuteczną konserwację prewencyjną, jednocześnie kontrolując jej koszty.

 

iCOOL silent, najcichszy agregat na rynku.

Syntetyczne czynniki chłodnicze, od 4,5kW do 29 kW w zastosowaniach wysokotemperaturowych (HP) oraz od 10kW od 17 kW w zastosowaniach średniotemperaturowych (MP).

Ecodesign 2018

 

iCOOL MAX, rozwiązanie dla instalacji wewnątrz budynku, łatwe i szybkie, z nowoczesnym systemem regulacji kąta nachylenia kanału powietrznego.

Syntetyczne czynniki chłodnicze, od 17kW do 21 kW w zastosowaniach wysokotemperaturowych (HP) oraz 10kW w zastosowaniach średniotemperaturowych (MP).

Ecodesign 2018

 

iCOOL CO2, agregat CO2 zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce przez dedykowany zespół inżynierów chłodnictwa i inżynierów automatyki.

Wersja CO2 , od 5kW do 15 kW w zastosowaniach wysokotemperaturowych (HP) oraz 8 kW w zastosowaniach średniotemperaturowych (MP).

SEPR do 3,28

area oferuje:

  • Dostawę agregatu w mniej niż 48h do 72h gdziekolwiek w Europie,
  • Wielojęzyczne wsparcie techniczne, od projektu aż po uruchomienie,
  • Centrum Szkoleniowe area

Odwiedź nasze stoisko C54 @ SIFA - 28 /29 Listopada – Lyon (Francja).